Доброго дня майбутні клієнти Нашої компанії!

Упродовж чотирьох років ми займались винятково кондиціонуванням та опаленням, і доки самі не зіткнулись з проблемою чистоти власного магазину та офісу, не уявляли, як впливає чистота приміщення на роботу персоналу зокрема та функціонування бізнесу в цілому. Адже всі з нами погодяться, що клієнт для покупки буде повертатись знов і знов лише туди, де ідеальна чистота та приємні аромати, де він не відчуває дискомфорту, а навпаки – купує відпочиваючи! Ваші працівники будуть зранку поспішати до офісу, а вечором з небажанням будуть виходити з нього, оскільки там пануватиме чистота та буде сформовано максимально сприятливі умови для продуктивної праці!

Ми знаємо, що кожна хвилина для Вас цінна, тому просто наберіть номер телефону одного з наших менеджерів – і ми максимально швидко вирішимо поставлені нам задачі не лише з клінінгу, а й щодо кондиціонування та обігріву. Адже Маріо Сервіс – це комплексні рішення з одних рук! Викликавши Нашого менеджера на об’єкт, Ви зможете не тільки вибрати з портфоліо підходящу кандидатуру на посаду клінінг-менеджера Вашого офісу, а також матимете право вибрати форму, в якій буде проводитись прибирання. З повагою, команда Маріо Сервіс!

Топ-менеджери відділу клінінгу:

Наберите и спросите Нас:

       Киев                       Днепропетровск                      Львів                                      Одесса

      044-353-12-37                056- 732-13-83                       032-253-69-13                   048-700-27-10

     (096)-246-76-39               (050)-051-87-12                   (098)-114-10-91                  (096)-454-37-96

                                                   (097)-855-74-17                                                                     (066)-231-25-87

  Виїзд менеджера на об’єкт — безкоштовно.


Прайс лист на послуги клінінгу
Прибирання приміщень на постійній основі (8-24 зміни)

1. Прибирання приміщення — класу «Економ»:
В прибирання входить : миття підлоги дезінфікуючими миючими засобами, мийка вхідних дверей, протирання підвіконь, виніс сміття.
11

DSC_0027 DSC_0017

2. Прибирання приміщення — класу «Стандарт» :
В прибирання входить: миття підлоги дезінфікуючими миючими засобами, миття плитки в санвузлах, миття та дезінфекція унітазів, раковин, мийка вхідних дверей, протирання підвіконь, дверей та предметів інтер’єру(столи, стільці, картини, тумби, шафи, дивани тощо), виніс сміття.12

3. Прибирання приміщення — класу «VIP»:
В прибирання входить: очищення підлоги (обробка ковроліну пилесмоком), миття підлоги дезінфікуючими миючими засобами, нанесення на підлогу засобів з поліруючим ефектом, миття плитки в санвузлах, миття та дезінфекція унітазів, раковин, мийка вхідних дверей, протирання підвіконь, дверей та предметів інтер’єру(столи, стільці, картини, тумби, шафи, дивани тощо), очистка скляних і дзеркальних поверхонь елементів інтер’єру, видалення пилу зі світильників, карнизів, радіаторів опалення, відновлення запасів рідкого мила, туалетного паперу, прибирання кухні (якщо є на об’єкті) виніс сміття.

13